Національні порівняльні іспити Scio

Зараз ми пропонуємо іспити всім абітурієнтам з України без реєстраційного внеску (будь ласка зв’яжіться з нами, якщо ви вже подали заявку). У разі скасування іспиту ми також повертаємо повну суму. Ви можете зареєструватися на серпневий термін іспиту безпосередньо без реєстраційного внеску.

 


Національне порівняльне тестування було організоване компанією Scio понад 10 років тому, а в цьому навчальному році замінює або доповнює вступні іспити на 80 факультетах університетів Чеської Республіки та Словаччини: юридичних, економічних, соціальних наук і технічних.


Якщо якийсь університет вас зацікавить, то ви зможете скористатися такою перевагою, як можливість пробного складання вступних іспитів на місці та в зручні для вас строки. А якщо вам не вдасться скласти тест відразу, то можна виправити результат в якийсь із пізніших строків. Заява про складання тесту подається незалежно від заяви про вступ на сам факультет університету. Під час вступу буде зарахований тільки ваш кращий результат. На деяких факультетах тести є обов'язковою частиною вступних іспитів, десятки ж інших використовують тест як альтернативу.

 

Вступні тести Scio для вступу до вишів

  • Тестування проводиться шість разів на рік у різних навчальних закладах, а також онлайн.
  • Заява про складання тесту жодним чином не пов’язана із заявою про вступ до вишу.
  • Ви можете подати заяву в будь-який час, навіть до подання заяви про вступ до вишу.
  • Ураховується тільки ваш кращий результат.
  • З одним результатом ви потрапите на десятки факультетів